Sportski ribolov > Ribolovačke priče

smješne priče s ribolova

<< < (2/34) > >>

BIG S:
Mjesto desavanja:Dunav, Bezdan, ulaz kanala DTD iz Dunava..........

U prici: Sta sve blesavi pecaros nece uraditi ne bi li spasao voljenog voblisu  :P

U glavnim ulogama: Bigash Ludi prije desetak godina, Rapala SSRCD7, i jedan podebeo crni, vojni telefonski kabel !!

U sporednim ulogama:  supruga(tada djevojka) i jedna bagremova granchuga

Prica ide ovako, telefonski kabel koji je vojska razvela duz tog dijela Dunava, ide poprecno preko kanala na visini od jedno 4m od povrsine vode, bucov raubuje ka` sumanut, ali samo na 2m levo i desno od kabela  :x
Stavljam te godine omiljeni vobler, koji mi je doneo lijepe ribe, i bacam.
Kontam vec posle par zabacaja da ce biti muke, i naravno sledeci leti dje ne treba, umjesto da pustim varku do vode i nekako je prihvatim, neuroticno pocinjem da cimam i motam i naravno CD pravi 5,6 obmotaja oko kabela i mrsi se u nevidjenu chvorchinu   :--i

Ona iznad mene:"Jesam ti rekla da ces zamrsiti !"   atx:96

Sta raditi?"Ti mala sto pricas mnogo, uzmi taj kabel sto je obmotan oko stuba i odmotaj ga koliko mozes!"
Poslusa me!
Pendrek!Kabel je sisao na jedno 2m od vode i nema vise kud !!
Moram da plivam, uzimam jednu grancugu, ne bi li ga na sredini kanala , dje je zapela varalica dokucio nekako, zaplivavam, jedan, dva , tri puta..........promasujem...........4.put uspevam da ga zakacim i nekako lagano spustim , varalica u najlonskom zbunu, matica jaka, jedva se drzim, sjetim se da mi Bog podario ovo malo zutijeh zuba, i lagano drzeci se sve za kabel pocinjem da grickam klupko najlona, trajalo mi citavu vjecnost, i uspevam da je oslobodim, zgrabim i crknut odplivam do obale !!

Mogu misliti moju oslobodilachku facu kad sam izronio sa voblerom u rukama !!!  ::)

Komentar:"Ti nisi normalan, manijache, za mene to nikad ne bi uradio!!"
Hmmm, pa ovaj   :embarassed: :)

I da, eve ga i dokaz !

P.S. Cuo sam kasnije , da je i vojska imala nekih problema sa vezama tog dana   :::::"

pikeman:
 ;j;3n2n1

dado p:
Ti mala sto pricas mnogo...... :::::" ;j;3n2n1
Esi lud zbog voblera{kako kaze ilija cvorovic ""za ovakav dokaz skocio bi i u zaledjenu reku''

dado p:
Seo ja u camac taman se lepo namestio,usidrio zabacio 6 stapova(ja imam 2 dozvole  :D)pecam smudja na zivi mamac a nemam jos puno kadera kad me poteralo u wc,e reko necu se sad odsidravati pa makar se u....ali nemoze se vise izdurati.Nista nagnem se na bok camca i obavim ali  nemam papira gledam sta bi nova majica na meni zao mi,snimim sundjer reko dobro je za prvu ruku obrisem se i bacim ga u vodu :embarassed: zavrsio sa pecanjem i sedim u kampu kad ide jedan blinkeras pitam ga ''Moso ima li sta'' Nista samo grane i evo jedan sundjer ako vam treba za prati camac il sudje ;w:,6

BIG S:
 :sex6: :::::" :::::"

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju