Sportski ribolov > Varalice

-Silikonci-

(1/62) > >>

pikeman:
Koje gume koristite?
Danas postoji veliki izbor silikonaca. Opišite svoje favorite...

BOJANK:
OKO IZBORA SILIKONACA ZAISTA JE DANAS TESKO BILO STO RECI JER SVAKO IMA NESTO SVOJE I ZASTO ONDA "FORSIRA" ,NEZNAM NPR. ATTRACTORE ALI IPAK MISLIM DA JE U TOJ TEHNICI, ZNACI JIG, NAJBITNIJA AKCIJA ILI TI PREZENTACIJA MAMCA ( MA KOJI TO BIO )!  MENI NAJDRAZI SU SLOTTERI IAKO SAM NAJVECE RIBE ULOVIO NA ATTRACTORE !

pikeman:
Silikonci....hm? Večita dilema.
Za tvister je možda lako jer uglavnom svi lepo rade pod uslovom da nisu zgužvani, ali šta sa šedovima? Svaki deseti proizvodjač ume da napravi lovnog šeda za naše oskudne vode. Većina ih ne radi nikako, neki samo trokiraju pa ih smudj lako ošacuje da nisu za jelo a mi bacamo satima misleći da nema ribe. Brzina vode na dnu je nula a mi vučemo iznad samog dna i to veoma sporo sa šedom mrtvaćem. Dosta ljudi je ubeđeno da smuđ radije napada poluživog kedera. Jeste, napada poluživog kedera ali ne i poluživog šeda. Uvek se pitam da li ti kreatori šedova mrtvaća znaju za čega služe njihove kreacije nesrazmerne mekoće gume sa debljinom radnog dela papuče, pogrešnim uglom i površinom papuče?!

BOJANK:

--- Citat: pikeman  02 Oktobar 2006, 21:45:03 ---Silikonci....hm? Večita dilema.

--- Kraj citata ---
Kad malo vratim film unazad, zaista hm!

pikeman:
Neki modeli se mogu doterati "kuvanjem", a tada postaju lovniji od svih!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju