Sportski ribolov > Bela riba

Krupne deverike

(1/9) > >>

BIG S:
Preko kilo, da li pecka neko u Apatinu, video sam mnostvo potencijalnih terena, a planiram ekspediciju na sledece ljeto bas na nju, pa znate li sto o tome ???

I da, sredite ovaj topik, opet ne mere reply  :embarassed: ;y:,5 :--i

dado p:
Ima ih jako puno vidim da ribar sa lavaca hvata po 200kg i sve dobre.Za njih ti je neophadna dobra prihrana.Ja nikad nisam ciljno isao na njih a nemam ni stap za tako nesto.Treba biti uporan menjati dubinu plovke...ali sigurno je lepo.Ako takvo nesto planiras da radis u apatinu javi se.Napecaces ti dosta za obojicu.

BIG S:
Reko ti ja sledece leto planiram da s jos jednim plovkaroskim pacenikom iz Zemuna, dodjem na 4,5 dana, tebi ostaje samo da mi snimis teren dje ih ima, a za primamu i egzekuciju nemo` da brines  ;)

dado p:
Pa nećeš valjda 5 dana samo plovkariti.Kuma ti meni povedi sa njim je lako naći zajednički jezik.

BIG S:

--- Citat: dado p  19 Novembar 2007, 19:54:03 ---Pa nećeš valjda 5 dana samo plovkariti.Kuma ti meni povedi sa njim je lako naći zajednički jezik.

--- Kraj citata ---

Pa danju plovak, nocu varalica, a izmedju pivooooo, a kuma teso da ce zenica da pusti na par dana, u stvari i men ce tesko da pusti  ;e:,3 :--i

Samo ti nadji dje su te lopate !!!

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju