Generalno o forumu > Obaveštenja

Novo na Zanimljivom sajtu

(1/2) > >>

novii:
Kako se svakodnevno radi na unapređenju Zanimljivog sajta, red je i da predstavimo neke od novotarija koje se tu pojavljuju.

Danas je predstavljena stranica Linkovi koja će na jednom mestu okupiti sve kvalitetnije sajtove sa naših prostora koji se bave boravkom u prirodi. Za sada stranica Linkovi ima samo dve navedene adrese, ali ćemo broj vremenom povećavati. Prilikom odabira sajtova koje ćemo predstaviti, vodićemo računa o njihovom kvalitetu.

boby:
Dobra ideja ideja, ali mi nije jasno zašto u delu Lov na sajtu još nema tekstova ?

novii:
Trenutno se još uvek radi na sređivanju tehničkih karakteristika sajta, kao i na usklađivanju sajta sa forumom, tako da unošenje novih tekstova ide usporeno.

Danas sam ubacio na Zanimljiv sajt rotor tekstova  na sajtu koji se prikazuje na početnoj stranici.

boby:
Video sam rotor tekstova sa sajta i dobar je, jednostavan. Vidim da je sređen i brzi odgovor i sve pohvale za to.

novii:
Dodata je opcija za preplatu na info o novostima na Zanimljivom sajtu i forumu. Informacije o novostima se šalju sa newsleterro,a da bi se aktivirala ova opcija, potrebno je upisati e mail adresu na sajtu u formular sa leve strane pri dnu.

Kad to odradite, biće vam poslat e-mail sa linkom, na koji je potrebno da kliknete da bi ste potvrdili da ste uneli ispravnu adresu.

Informacije ćemo slati jednom mesečno, a uvek se možete na jednostavan način odjaviti sa samo jednim klikom na link.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju